Guy Ritchie Yeni Projesini Belirledi

İngiliz yönetmen Guy Ritchie uzun bir aradan sonra setlere dönecek ve ajanlı gerilim/aksiyon filmi The Man from U.N.C.L.E.’ı kotaracak*. Bu filmin kadro hazırlıklarına hızla devam eden Ritchie, Warner Bros.’tan...

İngiliz yönetmen Guy Ritchie uzun bir aradan sonra setlere dönecek ve ajanlı gerilim/aksiyon filmi The Man from U.N.C.L.E.’ı kotaracak*.

Bu filmin kadro hazırlıklarına hızla devam eden Ritchie, Warner Bros.’tan gelen başka bir teklifi reddetmedi. WB. stüdyosu Thomas Kelly’nin (ki kendisi BBC’nin Cooper’ının da senaristi) Empire Rising adlı romanını perdeye taşımak istiyor. Yönetmenliği de Ritchie’ye pasladı.

Filmin yapımcılığını Holmes ve U.N.C.L.E.’ın yapımcılıklarını üstlenen Lionel Wigram üstlenecek. Empire Rising’in ne zaman çekileceği şimdilik belli değil. Ritchie, U.N.C.L.E.’dan sonra Sherlock Holmes serisinin üçüncü filmini kotarabilir. Ritchie’nin Robert Louis Stevenson’ın deniz korsanlarını anlatan Treasure Island adlı romanını da perdeye taşıyacağını belirtelim. Bakalım Ritchie bu üç projeden hangisini tercih edecek!

guy ritchie

kategori:
haber

ilgili