Hollywood’dan Son Haberler


THE RAID: “Expendables 3″yi yöneten Patrick Hughes’ün yöneteceği, en son “Captain America: The Winter Soldier”da HYDRA askeri rolünde izlediğimiz Frank Grillo’nun başrolünü üstleneceği açıklanan “The Raid” yeniden çevrimine bir isim daha dahil edildi: Taylor Kitsch. Aksiyon filmlerinde sıkça yer alan Kitsch’in adının True Detective dizisiyle de anıldığını, iki yapımın da çekimleri çakışacağından aktörün bir yapımı tercih etmek zorunda kalabileceğini belirtmek gerek. Belki de Kitsch iki yapımın da çekimlerine aynı anda devam edebilir zor olsa da. Film; mafya babasının yönettiği suçlularla dolan büyük bir binaya girip mafya babasını tutuklamaya çalışan bir grup polise odaklanacak. Çekimlere ocakta başlanacak.
lily
PRIDE AND PREJUDICE AND ZOMBIES: David O. Russell’ın senaryosuna katkıda bulunduğu bu filmin yıllardır çekilmeye çalışıldığını belirtelim. Natalie Portman’ın yapımcılığını üstleneceği bu zombi/dönem filmi komedisini Burr Steers yönetecek. Başroller de belli oldu: Lily James, Sam Riley ve Bella Heathcote. Bu pek de gerekli olmayan uyarlamanın çekimlerine sonbaharda başlanacak.

THE LAST WITCH HUNTER: Vin Diesel, “Game of Thrones”da rol alan Rose Leslie ve Michael Caine’in başrollerini üstleneceği bu filme Elijah Wood da dahil edildi. Fantastik/aksiyon türündeki bu film, cadı avcısı bir adama (Diesel) ve bu adamın bir dişi cadıyla (Leslie) ortak olup cadıların toplantısının önüne geçmeye çalışmasını konu alacak. Çekimlere bu ay başlanacak.

CRIMINAL: İki usta oyuncuyu, Gary Oldman ile Tommy Lee Jones’u Kevin Costner’la buluşturan “Criminal”ın kadrosuna onlardan daha genç bir isim daha katıldı: Ryan Reynolds. Bu dört aktörün başrollerini üstleneceği bu filmi “Iceman” ile dikkatleri çeken Ariel Vromen yönetecek. Film klişe bir öykü anlatacak bize: CIA’dan bir ajan, şeytani bir planı uygulamaya koymaya hazırlanan bir çeteyi çökertmek için “köstebek” olarak bu çeteye dahil olur, olaylar gelişir.