İsimsiz Hughes Projesinin Başrolleri Belirleniyor

İsimsiz Hughes Projesinin Başrolleri Belirleniyor

Aylar önce oyuncu Warren Beatty’nin Howard Hughes’u anlatan bir film hazırlığında olduğunu belirten bir habere imza atmıştık. Beatty ismini açıklamadığı projesinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni olacak. Ayrıca Hughes’u da gene kendisinin canlandırması bekleniyor. Uzun bir aradan sonra projenin diğer oyuncuları da belli olmaya başladı. Like Crazy filmiyle Sundance gibi bağımsız filmlerin yarıştığı festivallerden olumlu eleştirilerle ayrılan Felicity Jones filmin başrolünü üstlenecek. Jones filmde Howard’a aşık olan genç bir kadını oynayacak.

Filmde ayrıca şu sıralar önemli filmlerden önemli roller kapmaya devam eden Justin Timbarlake, Alden Ehrenreich ve komedyen Owen Wilson da rol alacaklar. Warner Bros.’un hayata geçireceği proje için Beatty; Andrew Garfield, Annette Bening, Alec Baldwin ve Jack Nicholson gibi bir kaç oyuncuyu daha ikna etmeye çalışıyor.  Filmin çekimlere gelecek yaz başlayacak ve film, ünlü yapımcı-yönetmen-işadamı Hughes’un hayatını konu alacak.

Ayrıca belirtelim ki Christopher Nolan’ın sıradaki projesi de Howard Hughes’la ilgili olacak. Nolan’ın isimsiz projesini Warner Bros hayata geçirecek. Bu film için 2014’ü beklemek gerekecek.


Leave a Reply