Jack Ryan’ın Kadın Başrolü Bulundu: Keira Knightley

Aktör-yönetmen Kenneth Branagh’ın geçtiğimiz haftalarda “Jack Ryan” adlı gerilim filminin yönetmenliğini üstleneceği haberleri basına yansımıştı. Ardından Branagh’ın filmin başrolünü de üstleneceği, Jack Ryan’ı canlandıracağı haberleri geldi. Branagh’a Chris Pine...

Aktör-yönetmen Kenneth Branagh’ın geçtiğimiz haftalarda “Jack Ryan” adlı gerilim filminin yönetmenliğini üstleneceği haberleri basına yansımıştı. Ardından Branagh’ın filmin başrolünü de üstleneceği, Jack Ryan’ı canlandıracağı haberleri geldi. Branagh’a Chris Pine ve Kevin Costner eşlik edecekler. Filmde Jack’in eşi rolü için Evangeline Lilly ve Felicity Jones arasından Keira Knightley seçildi.

Film Tom Clancy’nin roman serisinden perdeye uyarlanacak. Seri Jack Ryan adlı CIA ajanının maceralarını anlatır. Askerlikten öğretmenliğe, bu meslekten ajanlığa, buradan da Amerikan başkanlığına yükselen birisi Ryan. Filmde bu yükseliş anlatılacak. Clancy’nin yazdığı üç kitap (En Ölümcül Oyun Net Force, Amerika Savaşta Başkanın Emirleri 2 ve Birinciler Hep Yalnızdır) ülkemizde de piyasaya sürüldüler, fakat tükenmiş durumdalar. Filmin çekimlerine bu sene başlanacak.

kategori:
haber

ilgili