Johnny Depp ile Meryl Streep Aynı Filmde


Variety’nin haberine göre Disney, Rob Marshall’ın yöneteceği Into the Woods filminin başrolleri için Johnny Depp ve Meryl Streep ile görüşmelere başlamış.

Eğer Disney’in isteği gerçekleşirse Depp ile Streep ilk kez, Depp ile Marshall ikinci kez biraraya gelecekler. Eğer Streep bu teklife evet yanıtını verirse Julia Roberts ve Charlize Theron’dan sonra şeytani cadı rolünde karşımıza çıkacak üçüncü oyuncu olacak.

Evet, Disney, Streep’e bir cadı rolünü teklif etmiş. Film, Rapunzel’den Kırmızı Başlıklı Kız’a, Cinderella’dan Sihirli Fasülyenin Sırrı’na kadar bir sürü masalı biraraya getiren aynı adlı müzikal oyundan uyarlanacak.

Oyunun müziklerini Stephen Sondheim kotarmıştı. Oyunun on dalda Tony ödüllerine aday olduğunu da belirtelim. Filmin senaryosunu Marshall’ın müzikal filmleri Nine ve Chicago’nun senaristi David Krane kaleme alacak. Bu filmlerin yapımcısı John DeLuca Into the Woods’un da yapımcılığını üstlenecek. Bakalım Depp Sweeny Todd’tan sonra tekrar şarkı söylemek isteyecek mi ve Streep karşımıza cadı rolünde çıkmayı kabul edecek mi?


Leave a Reply