Joseph Gordon Levitt, Django’ya Katılabilir


Joseph Gordon Levitt Inception’dan sonra yükselişe geçti. Inception’da epeyce sevilen aktör bu sayede The Dark Knight Rises’ta kendisine rol bulabildi. Bu filme dahil olduktan kısa bir süre sonra Steven Spielberg’in tekrar savaş ve biyografi türüne döneceği ve merakla beklediğimiz filmi Lincoln’ın en önemli rollerinden birisini kaptı.

Şimdi bu iki filmin çekimleriyle uğraşırken Quentin Tarantino’nun yeni filminde rol alabileceği söylentileri nette dolaşmaya başladı. Tarantino’nun 1800’lerde geçen filmi western türünde olacak ve haberlerimizde daha önce defalarca kez belirttiğimiz gibi Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Don Johnson ve Tom Savini başrolleri üstlenecekler. DiCaprio J. Edgar’dan daha kötü bir rolde oynayacakken, Foxx bir köleyi oynayacak. Joseph Gordon Levitt’in projeye evet demesi halinde hangi rolü üstleneceği açıklanmadı. Filmin çekimleri ocak ayında başlayacak ve film Amerika’da 25 Aralık 2012’de, bizde 11 Ocak 2013’te vizyona girecek.

Levitt’ın bağımsız filmi 50/50 geçen ay vizyona girdi. Premium Rush Amerika’da 24 Ağustos’ta, bizde ekim ayında vizyona girecek. Looper’sa 28 Eylül’de vizyona girecek.


Leave a Reply