Karar: Alcatraz’ın İptaline, Touch’ın Devamına…

Dizilerine acımamasıyla tanınan Amerikan Fox kanalı'nın Alcatraz karşısında hangi tavrı takınacağı, yani Alcatraz'ı iptal edip etmeyeceği merakla bekleniyordu....

Dizilerine acımamasıyla tanınan Amerikan Fox kanalı’nın Alcatraz karşısında hangi tavrı takınacağı, yani Alcatraz’ı iptal edip etmeyeceği merakla bekleniyordu. J.J. Abrams’ın yapımcılığını üstlendiği dizi büyük umutlarla kotarılmış ama ne yazık ki ne beklentileri karşılayabilmiş, ne de sağlam reytingler alabilmişti. İlk bölümüyle iyi bir reyting yapan dizi ilerleyen bölümlerde hep aynı şeyleri işlediğinden ve piyasadaki benzerlerinden bir farkının olmamasından ötürü reytingleri düşmeye başlamıştı.

Gene de Fox insaflı davranıp dizinin ilk sezonunu sona erdirmesi için yapımcılara bir şans tanıdı ve dizi geçtiğimiz aylarda sezon finalini gerçekleştirdi. Hafif düzelme emareleri gösterilmiş olsa da bu durum Alcatraz’ın iptali için yetmedi ve gün itibariyle Fox tarafından iptal edilen diziler kervanına katıldı.

Öte yandan Fox diğer dizileri için de kararını verdi: Keifer Sutherland’in başrolünü üstlendiği Touch, Bones, Glee, New Girl ve Raising Hope da devam ettirilecek diziler arasında yerlerini aldılar.

kategori:
haber

ilgili