Kısa Kısa: Hollywood’dan Son Haberler…


MACGYVER FİLMİNİ KİM YÖNETECEK?: Orta yaşlı TRT izleyicilerinin hatırlayacağı MacGyver, sinemaya uyarlanıyor. Filmin yönetmenliğini James Wan’ın yapacağı açıklandı.

A FIELD IN ENGLAND’DAN İLK KARE: Kill List’le dikkatleri üzerine çeken Ben Wheatley’in yeni filmi A Field In England’dan ilk kare yayınlandı. Film bir savaş ve hazine avı hikayesi üzerinden yürüyor.

FRED SCHEPISI’NİN ŞANSI: “Roxanne”, “Mr. Baseball” ve “The Eye Of The Storm”un yönetmeni Schepisi yeni filmi “Word And Pictures”ta Juliette Binoche ve Clive Owen’ı bir araya getirecek. İkili birbirlerine aşık edebiyat ve resim öğretmenini oynayacaklar.

JOHN CUSACK AŞIRI SAĞA KAYDI: John Cusack ABD’de aşırı sağcı birçok taşkafayı peşinden sürükleyen yorumcu Rush Limbaugh’u oynayacak. Cusack, henüz ismi belli olmayan filmin yönetmenliğini de yapacak.

ZAC EFRON USTALARLA ÇALIŞACAK: İmajını değiştirmek için yoğun çaba harcayan ve başarılı da olmaya başlayan Zac Efron, Harrison Ford ve yönetmen Rob Reiner’le gerilim filmi You Belong To Me’yi çekecek.

AVARY’NİN HAPİS SONRASI HAYATI: Kavgaya karışıp bir yıl hapis yattıktan sonra yönetmenliğe dönen Roger Avary, Airspace isimli aksiyon filmiyle sinemaya dönecek. Filmde başrol John Cusack’ın oldu.

WALTZ MUPPETS’TA: Christoph Waltz, The Muppets’ın devam filminde yer alacağı açıklanan ilk isim oldu. Filmde bu sefer Jason Segel yok.

COOPER VE CIANFRANCE YENİDEN BİRARADA: The Place Beyond The Pines’ta birlikte çalışan Bradley Cooper ve Derek Cianfrance, daha önce ismi David Fincher’la da anılan aşçılık gerilimi Chef’te yeniden bir araya gelecekler.

JAMIE FOXX ELECTRO OLACAK: Amazing Spiderman 2’de Jamie Foxx’un Electro’yu oynayacağı açıklandı. Film 2014 mayısında gösterimde olacak.

NACHO VIGOLANDO HOLLYWOOD’A ADIM ATIYOR: “Timecrimes” ve “Extraterrestrial”ın yönetmeni Nacho Vigalondo, ilk ingilizce filmi “Open Windows”ta Elijah Wood ve porno kariyerinden sonra sinemaya iyice alışan Sasha Grey’le çalışacak.

MACHETE KILLS’TEN ALEXA VEGA’LI KARE: Spy Kids’teki çocuk haliyle hatırladığımız Alexa Vega, Robert Rodriguez’in ‘Machete Kills’in de büyümüş haliyle karşımızda… Vega filmde “Killjoy” karakterini canlandıracak.

TARZAN İÇİN ADAYLAR: David Yates’in yeniden sinemaya uyarlayacağı Tarzan’da başrol için adaylar Henry Cavill, Charlie Hunnam, Alexander Skarsgard ve Tom Hardy olarak sıralanıyor.