Kısa Kısa: Hollywood’tan Haberler

BOND’DA KADRO TAMAMLANIYOR: Javier Bardem ve Ralph Fiennes ile yapılan görüşmeler sonuç verdi. İki oyuncu da filme dahil oldu. Bu iki oyuncuya ek olarak Naomie Harris de (resim) filme katıldı.

LEONARDO DICAPRIO’DAN  2 FİLM: Quentin Tarantino’nun bu sene çekmeyi planladığı “Django Unchained”  filminin kadrosuna DiCaprio da katıldı. DiCaprio, Tarantino’nun bu film için teklif götürdüğü ilk isimlerden birisiydi. DiCaprio, Calvin Candie rolünü kotaracak.

Daha evvel Eastwood’un da DiCaprio’ya teklif götürdüğünden bahsetmiştik. Yönetmenin yeni projesi müzikal türündeki yeniden çevrim “A Star Is Born”. Beyonce’un başrolde olacağı filme DiCaprio da dahil oldu. Böylelikle aktörü 2012 yılında kötü karakter Calvin Candie, romantik aşık Jay Gatsby ve film yıldızı Norman Howard rollerinde izleyeceğiz.

GANGSTER SQUAD: Ryan Gosling, Sean Penn, Josh Brolin, Bryan Cranston’lı suç türündeki filme Giovanni Ribisi de katıldı. Ruben Fleischer’in yöneteceği film 2013’te vizyona girecek.

JOHNNY DEPP: Usta oyuncu Karayipler’i 5.filmde de terk etmeyecek. Depp, Karayip Korsanları 4’ün elde ettiği 1 milyar dolarlık başarıdan sonra 5.filmde de rol alacağını açıkladı. 5.filmin senaryosu aynı senaristler tarafından yazılmaya yakın zamanda başlanacak. Filmin çekimleri 2012’de başlayacak ve film, 2013’te vizyona girecek. Şimdilik Depp dışında kesinleşen isim yok.

CHRISTIAN BALE: Bale ile haberleri noktalayalım. Daha evvel Darren Aronofsky’nin büyük bütçeli ilk filmi Noah’tan bahsetmiştik. Yönetmen filmin senaryosunun yazımını bitirmiş, üzerinden geçmesi için usta senarist John Logan’a teslim etmişti. Şimdilik 2014’te vizyona girmesi planan filmdeki Hz. Nuh rolü için Aronofsky, Bale’e teklif götürmüştü. Gelen haberlerde Bale’in teklifi kabul ettiği belirtiliyor. Dileğimiz filmin en azından 2013’te vizyona girmesi yönünde.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın