Kısa Kısa TV: The Great, Cobra Kai, Our Flag Means Death


TV dünyasında sonbahar sezonu yaklaştıkça tanıtımlar hızlanıyor, kadrolar şekilleniyor.

The Great İkinci Sezon Fragmanı

İlk sezonu övgülere boğulan The Great’in ikinci sezon fragmanında geri dönüş tarihi de açıklandı. Rus sarayına kasım ayında yeniden konuk olacağız.

Cobra Kai Dördüncü Sezon

Netflix, kısa bir tanıtımla Cobra Kai’nin aralık ayında geri döneceğini açıkladı. Tanıtım, Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso’nun birlikte kötü adamları döveceği bir turnuva anonsu şeklinde…

Bad Batch’ten Devam

Disney+, bugün yayınlanan animasyon serisi Star Wars: The Bad Batch’te ikinci sezonu da hemen onaylandı. Serinin yeni sezonu 2022’de yayında olacak.

Clinton ve Lewinsky

Ryan Murphy’nin American Crime Story’si, Impeachment ile devam edecek. 7 Eylül’de yayınlanmaya başlayacak ve Bill Clinton’ın Monica Lewinsky skandalını anlatacak diziden bir tanıtım yayınlandı.

Sarı Ceketliler Yaklaşıyor

Yellowjackets’in konusu yakın geçmişte ayaklanmalara imza atan Sarı Ceketliler Hareketi değil. Bir lise kız futbol takımının yaşadığı uçak kazasıyla bir zaman sarmalı içine girmesini anlatan bir korku dizisi… Başroller Juliette Lewis, Melanie Lynskey, Christina Ricci, Tawny Cypress, Ella Purnell ve Sophie Thatcher’ın

Our Flag Means Death Kadrosu Genişliyor

HBO Max’in korsan komedisi Our Flag Means Death’in kadrosuna Leslie Jones ve Nat Faxon da katıldı. Taika Waititi’nin başrolü oynadığı dizinin kadrosunda Ewen Bremmer, David Fane, Nathan Foad, Joel Fry, Samson Kayo, Guz Khan, Rory Kinnear, Matt Maher, Kristian Nairn, Con O’Neill ve Vico Ortiz bulunuyor.


Leave a Reply