Logan’s Run Yeniden Çevrimi Öldü


Bir-iki sene önce Drive ile ünlenen Nicolas Winding Refn, ekürisi Ryan Gosling ile birlikte bir klasik olarak sinema tarihine geçen Logan’s Run’ın yeniden çevrimi üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Refn’in açıklamasına göre filmi kendisi yönetecek, Logan’ı Gosling canlandıracaktı.

Distopik bir geleceği, Logan adındaki bir adamın zorba hükümetin gerçek yüzünü keşfettikten sonra bu ülkeden kaçışını anlatan Logan’s Run’ın yeniden çevriminde işler umulduğu gibi gitmedi. Gosling Only God Forgives filmini kotardıktan sonra, sıra bu projeye geldiğinde başrolü üstlenmekten ilk yönetmenlik denemesi için vazgeçmişti.

Projeden uzun bir süre haber alamamıştık. Refn bu sene verdiği röportajlarında projenin geleceğinin belirsiz olduğunu belirtmişti. Bu haftaysa yeniden çevrimin öldüğünü açıkladı. Ama Refn bilimkurgudan uzaklaşmayacak. Yönetmen bu sene bilimkurgu türündeki Barbarella filminin dizi versiyonunun pilot bölümünü kotaracak. Gelecek sene ise Carey Mulligan’lı I Walk With The Dead’i kotarmayı planlıyor. Gosling’in gelecek sene rol alacağı bir film şimdilik yok.


Leave a Reply