Lost City of Z’nin İkinci Başrolü Robert Pattinson

James Gray yıllardır çekmeye çalıştığı "Lost City of Z"nin çekimlerine sonunda başlayacak gibi görünüyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi Brad Pitt'in canlandırmaktan vazgeçtiği İngiliz askere Benedict Cumberbatch hayat verecek....

James Gray yıllardır çekmeye çalıştığı “Lost City of Z”nin çekimlerine sonunda başlayacak gibi görünüyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi Brad Pitt’in canlandırmaktan vazgeçtiği İngiliz askere Benedict Cumberbatch hayat verecek. Filmde Cumberbatch’e kimlerin eşlik edeceği de yavaş yavaş belli oluyor. Twilight’tan sonra daha doğru, kaliteli projeler seçmeye başlayan Robert Pattinson bu filmde Cumberbatch’e eşlik edecek. Henüz Pattinson’ın canlandıracağı karakter açıklanmadı. Film, Amazon’a giden bir askerin burada kaybolmasından sonra arkadaşlarının onu bulma çabalarını anlatacak. Filmi 2015’te izleyebileceğiz.
Robert Pattinson

Pattinson ayrıca Werner Herzog’un gelecek ay çekimlerine başlayacağı biofilmi “Queen of the Desert”te de rol alacak. Bu filmin başrolleri Nicole Kidman, James Franco ve Damian Lewis’e teslim edildi. Pattinson’ın son projesi ise Anton Corbijn’in yöneteceği biofilm “Life”. Bu filmin çekimlerine de yakın zamanda başlanacak.

kategori:
haber

ilgili