Mad Love: Toz Pembe Olmayanından

Sevgililer Gününde CBS’de yeni bir sitcom dizi başladı: Mad Love. Adrian Wenner’in yaratıcısı olduğu dizideki karakterlerin hal ve hareketleriyle How I Met Your Mother’la bol miktarda benzemesinden olsa gerek; yayın saatlerinin peşpeşe olmasını tesadüf gibi görünmüyor.

İkisi birbirine “deli” gibi aşık, diğer ikisi ise birbirinden nefret eden dört New York’lu arkadaşın hikayesini anlatıyor Mad Love.

Dizinin ana karakterleri Kate Swanson ve Ben Parr, kazara Empire States binasının tepesinde karşılaşır. Birbirleri için en doğru insan olduklarını düşünür ve oracıkta aşık olurlar. Daha sonrası için randevu ayarlarlar ve her ikisi de yanında en iyi arkadaşını getirir: Larry ve Connie. Bu karakterler ise birbirinden hazetmez, asla görüşmek istemez. Fakat aşıkların zoruyla sürekli başbaşa bırakılırlar.

Mad Love Tanıtım

Henüz daha başlangıç aşamasında olan dizi, How I Met Your Mother’da konuk oyuncu olarak da oynamış oyuncuları kendi bünyesine katmış. Aşıkları canlandıran oyuncular; American Pie’dan tanıdığımız Jason Biggs ve Scrubs dizisinin yıldızlarından Sarah Chalke. Birbirini görmek istemeyen fakat aşıkların en iyi arkadaşı olanları canlandıranlar ise; Tyler Labine ve Judy Greer. Henüz dizinin gidişatıyla ilgili bir şey söylemek pek doğru olmasa da konunun, diğer dizilerde çok benzerlerinin bulunduğunu ve değişik bir şey göremediğimi söylemek zorunda hissediyorum.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın