Kategoriler
haber

Malick’in İsimsiz Filminden Natalie Portman’lı Kareler

Geçtiğimiz günlerde Rooney Mara ve Ryan Gosling’li çekimden yeni kareleri paylaşmıştık. Bugün de Natalie Portman’ın rol aldığı sahnenin set fotoğrafları nete düştü.

Terrence Malick yeni filminin çekimlerine hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Rooney Mara ve Ryan Gosling’li çekimden yeni kareleri paylaşmıştık. Bugün de Natalie Portman’ın rol aldığı sahnenin set fotoğrafları nete düştü. Ayrıca Portman’ın iki filmin başrolü için görüşmelere başladığı haberleri geldi. Aktris şu sıralar Thor: The Dark World filminin de çekimlerine devam ediyor. Bu filmden sonra Michael Fassbender’li western filmi Jane Got a Gun ve Tom Hanks’li Nazi filmi In the Garden of Beasts’in çekimlerine başlayacak. Hemen belirtelim ki Hanks’in rol alacağı bu filmde kendisinin rol alıp almayacağı henüz bilinmiyor. Jackie adlı filmde rol alacağı kesinleşti.

Görüşmelere başladığı ilk proje Paramount’ın çekeceği ve Luc Besson’ın filmi “La Femme Nikita”dan esinlenilen, David Ayer’in “Training Day”inden de izler taşıdığı söylenen “Code Name Sasha”. Tabi “Nikita” deyince “Sasha”nın da konusu hemen anlaşılacaktır. Bekar bir anne olan Sasha gençliğinden beri suç işleyen birisidir. Bir gün FBI tarafından yakalanır ve tıpkı “Nikita”daki gibi kendisine bir seçenek sunulur. O da FBI için dünyanın en büyük suç örgütünü çökertmek için FBI’ya yardım etmesidir. Projenin yapımcı koltuğuna “Righteous Kill”, “Mirrors” ve “Street Kings” her biri kendi türünde facia olan filmlere yapımcı kimliği ile imzasını atmış olan Alexandra Milchan oturuyor.

Diğer filmse 20th Century Fox etiketiyle piyasaya sürülecek olan drama türündeki “Last Witness”. İki projenin de yönetmenleri belli değil. Çekimlerin de ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Portman’ın bu projeleri kabul edip etmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Bir cevap yazın