Michael Fassbender Yeni Macbeth Uyarlamasında Rol Alacak

2011'de gösterime giren ilk filmi "Snowtown" ile olumlu eleştirileri ve ödülleri toplayan Justin Kurzel yeni filmi "Our Kind of Traitor"dan önce "Macbeth"e başlamayı planlıyor....

Arka arkaya dört film çeken ve şu an “X-Men: Days of Future Past”in çekimlerine devam eden Michael Fassbender bu filmden sonra Colin Firth ile başrolü paylaşacağı “Genius”ı çekmeyi planlıyor. Fassbender ayrıca William Shakespeare’in unutulmaz karakterlerinden Macbeth’e de hayat verecek. Yüzlerce kez perdeye, ekrana, tiyatroya taşınan bu eser Fassbender’in başrolünde tekrar kotarılacak.

Michael-Fassbender

2011’de gösterime giren ilk filmi “Snowtown” ile olumlu eleştirileri ve ödülleri toplayan Justin Kurzel yeni filmi “Our Kind of Traitor”dan önce bahsettiğimiz bu filme, yani “Macbeth”e başlamayı planlıyor. Kurzel bu sene sona ermeden hızlıca filme kotaracak ve daha sonra Ewan McGregor, Mads Mikkelsen ve Ralp Fiennes’lı “Our Kind of Traitor” uyarlamasının çekimlerine başlayacak. “Macbeth”in senaryosunu Todd Louiso-Jacob Koskoff ikilisinin kaleme alacakları da kesinleşmiş durumda.

kategori:
haber

ilgili