Michael Mann Sinemaya Dönüyor

"Public Enemies"ten sonra film çekmeyen, bu süre zarfında sadece "Luck" dizisinin pilot bölümünü kotaran usta yönetmen Michael Mann dört yıllık suskunluğuna nokta koyacak gibi....

Johnny Depp, Christian Bale ve Marion Cotillard’lı “Public Enemies”ten sonra film çekmeyen, bu süre zarfında sadece “Luck” dizisinin pilot bölümünü kotaran usta yönetmen Michael Mann dört yıllık suskunluğuna nokta koyacak gibi. Bu girişle başlayan bir kaç haber yapmıştık son iki senede. Mann bir ara dünya savaşı zamanında fotoğraflar çeken Robert Capa’nın hayatını anlatan bir film çekeceğini açıklamış ama sonra proje rafa kaldırılmıştı.
michael-mann
Daha sonra Mann’in adı “Go Like Hell”, “Big Tuna” gibi projelerle de anıldı ama Mann bir türlü kameranın arkasına geçmedi. Mann’in yöneteceği söylenen yeni filmin ismi açıklanmadı. Filmin gerilim türünde olacağı ve başrolünde Chris Hemsworth’ün yer alacağı belirtildi. Senaryoyu Mann ve Morgan Davis Foehl kaleme alacaklar. Bakalım Mann bu kez gerçekten kameranın arkasına geçip dört yıllık suskunluğunu bozacak mı.

kategori:
haber