Michel Gondry, Green Hornet’i Çekecek

Kanadalı aktör, senarist, prodüktör Seth Rogen’in en büyük hayallerinden birisi TV Dizisi “The Green Hornet”i hayata geçirmekti. Bu proje için yönetmen olarak Stephen Chow’u seçmiş ve 2 yıldır çalışmalarını...

green-hornet.jpg

Kanadalı aktör, senarist, prodüktör Seth Rogen’in en büyük hayallerinden birisi TV Dizisi “The Green Hornet”i hayata geçirmekti. Bu proje için yönetmen olarak Stephen Chow’u seçmiş ve 2 yıldır çalışmalarını sürdürüyordu.

Chow ile Rogen arasında yaşanan bitmek bilmeyen anlaşmazlıklar en sonunda ayrılığa yol açtı ve projenin çok farklı bir yöne doğru gitmesine neden oldu. Rogen, Chow’un yerine zamanımızın en yaratıcı yönetmenlerinden Michel Gondry ile anlaştı.

Michel Gondry ilk kez bu tip büyük bütçeli bir yapımda yönetmenlik yapacak. Filmin yapımcı şirketi Sony, 2010’da başka bir büyük bütçeli süper kahraman filmi planlamıyor. Dolayısıyla Green Hornet’e büyük ağırlık verecek. Genelde senaryolarını kendi yazan ve filmlerini kendi görsel zevkine uygun bir şekilde çeken Gondry’nin Seth Rogen gibi işine çok karışacak bir prodüktörle nasıl anlaşacağı şimdilik bilinmiyor.

kategori:
haber