Kategoriler
haber

Noah’ın Vizyon Tarihi Ertelendi, Kadrosu Genişledi

Darren Aronofsky’nin büyük bütçeli ilk filmi Noah’ın çekimlerine bu temmuz ayında başlanacak. Paramount filmi 28 Mart 2014 tarihinde vizyona sokacağını açıkladı.

Darren Aronofsky’nin büyük bütçeli ilk filmi Noah’ın çekimlerine bu temmuz ayında başlanacak. Yönetmen yeni filminin başrolü için Russell Crowe’la anlaşmıştı. Yardımcı roldeyse Liam Neeson’ı izleme ihtimalimiz var. Neeson’ın filmde olup olmayacağı henüz açıklanmadı. Hz.Nuh’un hayatını konu alan Noah’ın çekimleri bu yaz başlayacak olsa da filmi izlemek için ne yazık ki 2014’e kadar beklemek zorundayız. Paramount stüdyosu filmi 28 Mart 2014 tarihinde vizyona sokacağını açıkladı. Bu, bir anlamda filmin Oscarlarda yarıştırılmayacağı anlamına da geliyor. Zira Akademi eylül-şubat ayları arasında vizyona giren filmlere daha fazla önem veriyor ve martta vizyona giren filmleri pek kaale almıyor.

Neeson’ın filmde olup olmayacağı belirsizliğini korurken Aronofsky de yavaş yavaş filmin yardımcı oyuncu kadrosunu oluşturmaya başladı. Yönetmen “Requiem For A Dream” filminin başrolünü üstlenen Jennifer Connelly ile ve genç oyuncu Saoirse Ronan’la görüşmelere başladı. Connelly’nin filmde rol alacağı ve Hz.Nuh’un eşini canlandıracağı açıklandı. Böylelikle “Requiem…”den sonra Aronofsky ile Connelly ve “A Beautiful Mind”ten sonra Crowe ile Connelly tekrar aynı filmde çalışmış olacaklar. Connelly ile Crowe, “A Beautiful Mind”ta da karı-koca rollerindeydiler.

Bir cevap yazın