Nymphomaniac’la İlgili Yeni Detaylar


Verdiği dinlenme ve toparlanma arasından sonra yeni filmi için çalışmalara başlayan Lars von Trier’in yeni filmiyle ilgili bir bilinen, bir de bilinmeyen gelişme ortaya çıktı.

Charlotte Gainsbourg’un filmde rol alacağı daha önce çeşitli açıklamalarda yer almış ancak resmi bir açıklama yapılmamıştı. Bu hafta içinde Gainsbourg’un rol alacağı kesin olarak açıklandı.

Bir diğer önemli açıklama ise yapımcı Peter Aalbaek Jensen’den geldi. Jensen “İki film yapıyoruz. Büyük bir projeye giriştik. İki filmi birden çekip, birlikte kurgulayacağız. İkisini de birlikte bitirme planımız var” sözleriyle filmin iki bölüm halinde gösterime gireceğini aktardı. İlk filmin çocukluk ve ergenlik, ikinci filmin de yetişkinlikle ilgili olduğu söylentiler arasında.

50 yaşındaki bir kadının hayatı boyunca yaşadığı cinselliğe odaklanacak filmin bir hardcore, bir de softcore versiyonunun hazırlanacağı da açıklandı.

Lars von Trier, persona non grata (istenmeyen adam) ilan edilmiş olsa da filmin ilk gösteriminin 2013’te Cannes’da yapılacağı iddialar arasında…


Leave a Reply