Ridley Scott, Angelina Jolie’nin Peşinde

Scott yeni filmi için görkemli bir kadro hazırlamaya devam ediyor. The Counselor adlı filmi için Michael Fassbender, Javier Bardem, Jeremy Renner, Natalie Portman, Brad Pitt ile “sözde” anlaşan Scott...

Scott yeni filmi için görkemli bir kadro hazırlamaya devam ediyor. The Counselor adlı filmi için Michael Fassbender, Javier Bardem, Jeremy Renner, Natalie Portman, Brad Pitt ile “sözde” anlaşan Scott bu kez de Angelina Jolie’yi ikna etmeye çalışıyor.

Hemen belirtelim ki Pitt, Cooper ve Jolie’nin rolleri kısa olacak. Yani bu üç oyuncuyu filmde çok fazla göremeyeceğiz. Gene de Scott küçük roller için büyük oyuncularla anlaşmaya devam ediyor. Jolie’nin filmde yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor. Eğer Jolie rolü kabul ederse eşi Pitt’le birlikte Mr. & Mrs. Smith’ten sonra ilk kez aynı filmde rol almış olacak.

Scott’ın yeni filmi mafyanın ortasına düşen bir avukatın bu suç örgütünden sıyrılıp hayatını kurtarmaya çalışmasını anlatacak. Filmin çekimleri gelecek ay başlayacak. Son olarak belirtelim ki oyunculara henüz sözleşmeler imzalatılmadı. Dolayısıyla Portman ve Renner çekim takvimlerini ayarlayamazlarsa onları filmde göremeyebiliriz.

kategori:
haber