Robert Rodriguez Gururla Sunar: Machete Kills

Rodriguez’in Meksikalı eski federal süper kahramanı Machete sonunda geri dönüyor. Yeni filmin Avrupa promosyonu için hazırlanan afiş geçen hafta sonu Berlin’de görücüye çıktı. Filmde Danny Trejo bu kez Meksika...

Rodriguez’in Meksikalı eski federal süper kahramanı Machete sonunda geri dönüyor. Yeni filmin Avrupa promosyonu için hazırlanan afiş geçen hafta sonu Berlin’de görücüye çıktı. Filmde Danny Trejo bu kez Meksika uyuşturucu karteli ve dahası uydu kontrollü ölümcül bir silaha sahip, ultra zengin bir iş adamına karşı Amerikan hükümeti ile beraber savaşacak. Filmin sonunda hükümet adına çalışanlarla arasında neler geçeceği oldukça merak konusu.

Oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir açıklama yok ancak ilk filmdeki Meksika’lı ekibin aynen toplandığı söylentiler arasında. Çekimlerine Nisan ortasında başlanması planlanan film 2013’de gösterime girecek. Çekimleri aynı anda mı yapılacak bilemiyoruz ama serinin üçüncü ve son filmi olan “Machete Kills Again… In space” in de gösterim tarihi 2013 olarak kayıtlarda yerini aldı.

Not: Bir yıl daha bu filmi bekleyecek arkadaşlar, beklerken son yılların en enteresan B-type filmlerinden biri olan “Nude Nuns with Big Guns”a göz atabilirler.

kategori:
haber

ilgili