Scarlett Johansson-Chris Evans İkilisi Yeniden Bir Arada

Johansson ve Evans, Ghosted'ın başrollerini üstlenecekler...

Marvel’ın sevilen iki kahramanı Black Widow’la Captain America’ya yıllarca pek çok filmde hayat veren Scarlett Johansson – Chris Evans ikilisi Avengers: Endgame‘den sonra arayı çok açmadan bu kez MCU dışı bir projede bir araya gelecekler. İkiliyi buluşturacak filmin adı Ghosted. The Rocketman‘in yönetmeni Dexter Fletcher‘ın yöneteceği film, Apple TV+’ta yayınlanacak. Senaryoyu Deadpool serisinin senaristleri Rhett Reese – Paul Wernick kaleme alacaklar.

Konusu açıklanmayan film, 1984 yapımı Romancing the Stone filminin izinden gidecek, romantik bir maceraya ve aksiyona odaklanacak. Çekim tarihi henüz duyurulmadı. Şu sıralar Paramount+ dizisi The Offer‘la meşgul olan Fletcher’ın projeleri arasında Sherlock Holmes 3 de yer alıyor. Önce hangi filmi çekeceği ise bilinmiyor.

Bu ay Disney’e kontratta yer alan primini alamadığı gerekçesiyle dava açan Johansson şu sıralar Wes Anderson’ın yeni filminde rol alıyor. Aktrisin projeleri arasında Sebastian Lelio filmi Bride da yer alırken Disney projesi Tower of Terror‘ün dava yüzünden iptal edilip edilmediği bilinmiyor. Evans ise Netflix/Russo Kardeşler filmi The Gray Man‘in çekimlerini yakın zamanda tamamladı. Aktör şu sıralar Disney’in Toy Story spinoff’u Lightyear‘ın seslendirmesiyle meşgul durumda.

kategori:
haber

ilgili