Spider-Man Evreninden Yeni Haberler


Spider-Man: Homecoming‘e sayılı günler kala yeni seri ve evrenle ilgili birkaç haber geldi. Maddeler halinde derledik.

  • Tom Holland’ın Sony’yle kontratı üç Spider-Man filmini kapsıyor ama Holland hem Avengers: Infinity War‘dan sonra Marvel’da, hem de Sony’nin Spider-Man evrenindeki diğer filmlerinde rol alabilir. Tabii Infinity War‘dan sonra Marvel filmlerinde oynaması, Sony’nin iznine ve Marvel’la anlaşmasına bağlı.
  • 5 Temmuz 2019’da vizyona girecek yeni Spider-Man filminde Iron Man’in yer almayacağı açıklandı. Ama Marvel evreninden başka bir süper kahraman bu filmde yer alabilir. Yani Sony, Spider-Man filmlerine Marvel evreninden kahramanlara yer vermeye devam edebilir.
  • Çekimlerine eylülde başlanacak, Tom Hardy’li Venom filminin kötü karakteri Carnage (Kandöken) olacak. Karakterle ilgili daha fazla bilgi için bakınız.
  • Homecoming‘te Vulture’ı oynayan Michael Keaton, Sony ile sadece bir filmlik bir kontrat imzalamış. Yani diğer filmlerde onu göremeyebiliriz.
  • Geçen hafta Sony, Venom ve Black Cat’in Marvel evreninde yer alacaklarını açıklamıştı. Bu açıklamadan sadece bir-iki gün önce Marvel başkanı Kevin Feige, Venom’la ilgili bir planlarının olmadığını söylemişti. Yani kim yalan söylüyor, şimdilik bilemiyoruz. İleride bu durum netleşir.

Leave a Reply