(Who is in) The Middle?

the-middle.jpg

Başrolünü Everybody Loves Raymond’dan tanıdığımız Patricia Heaton’ın üstlendiği The Middle karşımıza, ‘sıradan aile komedisi’ mottosuyla 30 eylülde bir ABC yapımı olarak çıkıtı. Her biri ayrı  problemli üç çocuğa sahip olan Frankie Heck ve kocası Mike’ı (Neil Flynn) hayatın sıradan zorluklarını aşmaya çalışırken izlediğimiz dizi ilk andan itibaren Malcom In The Middle’a olan aşırı benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yanlız bu sefer olaylar ortanca çocuğun gözünden değil de annenin bakış açısından anlatılmış. Açıkçası benzerliğin birkaç bölüm içinde en aza indirilmesi gerekiyor, keza bu mantıkla kült olmuş bir dizinin taklidi olmaktan öteye geçmesi hemen hemen imkansız.

the-middle-dizi.jpg
Daha önce oynadıkları dizilerde çok başarılı performanslar sergileyen  Neil Flynn ve iki Emmy ödüllü Patricia Heaton gibi çok aşina olduğumuz yüzlerin birlikte rol alması, sanki yeni bir yapımı değil de izlemeyi sürekli ertelediğimiz bir diziyi seyrettiğimiz hissini kuvvetlendiriyor.

Yine de önümüzdeki üç, dört bölümde The Middle’ın silkinip daha orijinal birşeyler çıkarma olasılığı oldukça yüksek. Bunun için tek ihtiyacımız olan şey biraz sabır.

[dailymotion x9d258&related=0]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın