Tilda Swinton, Wes Anderson’ı Anlatıyor


Wes Anderson’ın yeni filmi “Moonrise Kingdom”, herşey bir yana özellikle zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Anderson’ın demirbaş oyuncuları Bill Murray ve Jason Schwartzman’ın yanına Harvey Keitel, Bruce Willis, Edward Norton ve Frances McDormand gibi yıldızların eklenmiş olması filmi çarpıcı kılıyor.
Yine ilk kez Wes Anderson’la çalışan Tilda Swinton, çeşitli sitelere verdiği röportajlarda yaşadıklarını anlattı. Swinton’ın söyledikleri neşeli bir filmle karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor gibi:
“Wes Anderson’la çalışmak çok eğlenceli bir deneyim. Film çekimleri kocaman bir parti gibiydi ve hergün gidip eğlendim.”
“Film 60’larda bir New England kasabasından kaçan iki çocuğun ve onları takip eden yetişkinlerin hikayesini anlatıyor. Ben bu yetişkinler arasında en sert olanıyım. Bir sosyal servis görevlisiyim, otoriteyi temsil ediyorum.”
“Filmde Bruce Willis’le karşı karşıya geliyoruz. Tahmin edersiniz ki çok eğlenceli sahneler olacak.”
“Frances McDormand, Edward Norton, Bill Murray, Harvey Keitel gibi insanlarla çalışınca kendinizi dakikada bir kahkaha atarken buluyorsunuz. Biz eğlendik ama seyirci nasıl bulur bilemiyorum.”


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir cevap yazın