Timur Bekmambetov, Ben-Hur’u Yönetecek

Hollywood’a son on yılın en kötü filmlerinden Wanted ile giriş yapan, bu filminin elde ettiği sağlam gişeyle burada tutunan, ama gün geçtikçe yetenekleri daha da köreltilen Kazakistanlı yönetmen Timur...

Hollywood’a son on yılın en kötü filmlerinden Wanted ile giriş yapan, bu filminin elde ettiği sağlam gişeyle burada tutunan, ama gün geçtikçe yetenekleri daha da köreltilen Kazakistanlı yönetmen Timur Bekmambetov yeni projesini belirledi.

timur bekmambetov

En son hızla unutulan Abraham Lincoln: Vampire Hunter filmine imzasını atan yönetmen, MGM stüdyosunun son derece gereksiz Ben-Hur’un yeniden çevrimini kotaracak.

Bilindiği gibi Ben-Hur, Judah Ben Hur ile arkadaşı Masalla arasındaki mücadeleye, Ben Hur’un özgür bir yaşamdan köleliğe doğru giden ve daha sonra tekrar özgürlüğe ilerleyen yaşamına odaklanıyor. Birkaç sene önce mini-dizisini de izlediğimiz yapımın yeniden çevriminde kimlerin rol alacağı ve çekimlerin ne zaman gerçekleştirileceği henüz belirlenmedi. Bekmambetov, Michael Bay’in yapımcılığını üstleneceği aksiyon filmi Heatseekers’ı da kotaracağını belirtelim.

kategori:
haber