Tom Hardy, Revenant Hakkında Konuştu

Tom Hardy yeni filmi The Revenant, çekim şartları, atlar, “Suicide Squad” ve yönetmen hakkında konuştu. Söylediği pek çok şeyi madde madde özetledik.

-Legend’ı çekerken Leo beni arada ve “Dostum, biliyorum şu an bir film çekiyorsun ama elimde mükemmel bir senaryo var. Muazzam bir film olacak. Kesinlikle okumalısın,” dedi. İşte böyle başladık. Senaryoyu okudum, Alejandro ile tanıştım, karakterle ilgili konuştuk ve rolü kaptım.

-Muhteşem bir deneyimdi. Temel düşüncemiz filmi “Birdman” gibi tek planda halletmekti.

-Setteki şartlar çok zordu. Çünkü dışarıda çekim yapıyorduk ve hava sürekli değişiyordu. Bazen bir saat ama genelde 6-8 saat çekim yapıp seti toparlıyorduk. O gün çekim yapamazsak sonraki gün gelip çekimlere devam ediyorduk. İlginç bir prosedürdü. Hava epey soğuk olduğundan bizi zorladı. Çekimler çok uzadı.

-Atlardan hiç hoşlanmıyorum. Beni korkutuyorlar. Köpekleri tercih ederim. Atlar güzel hayvanlar ama onlara yabancıyım. Sonuçta ata bindim. Şimdi bir dizi için (“Taboo”) gene ata biniyorum, bu kez daha fazla sahnem var at üzerinde. Sana ata daha önce bindiğimi söyleyemem. Öğrenmem gereken bir şeydi.

-Alejandro çok iyi bir yönetmen. Benden ne istediyse yaptım. Aramızda tartışmalar çıktığı, onu yumrukladığım, onunla anlaşamadığım haberleri saçmalık. Öyle bir şey olmadı. Onunla çokça eğlendik.  Zaten Alejandro kendisini ciddiye alan birisi değil. Benim tanıdığım ve sevdiğim Alejandro budur.

-Kanada’da çekim yapmak, oranın soğuğu beni çok zorlamadı. Fakat havalar yüzünden bir ay çekimleri durdurmak ve sonra “Suicide Squad” filmindeki rolümü kaybetmek sinir bozucuydu. İş kaybetmekten nefret ederim.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın