Tom Hardy ve Noomi Rapace “Child 44″un Başrolünü Üstlenecekler

Tom Hardy ve Noomi Rapace “Child 44″un Başrolünü Üstlenecekler

Özellikle Amerikan sinemasının son iki yılına damgasını vuran yetenekli aktör Tom Hardy ile Lisbeth Salander rolüyle Hollywood’un dikkatini çeken Noomi Rapace arka arkaya çekecekleri iki filmin başrolünü üstlenecekler. İlki Dennis Lehane’nin uzun öyküsünden uyarlanacak olan “Animal Rescue”. Bu filmin çekimlerine martta başlanacak.
TomHardy_NoomiRapace“Child 44″un çekimleri ise bu yılın mayıs ayında Budapeşte’de gerçekleştirilecek. “Child 44″un yapımcılığını Ridley Scott, yönetmenliğini son olarak Denzel Washington’lı aksiyon filmi “Safe House”ı kotaran Daniel Espinosa üstlenecek. Film Tom Rob Smith’in romanından Richard Price (“The Wire”) tarafından uyarlanacak. Smith’in bu romanı ülkemizde “44. Çocuk” adıyla Doğan Kitap tarafından piyasaya sürüldü.

Stalin Rusya’sı… 1953… Sadece devlete karşı işlenen suçların dikkate alındığı bir zamanda, bir adam, devletin reddettiği seri cinayetlerin ardındaki gerçeği açığa çıkarmaya kararlıdır. Olanaksız bir suç nasıl çözülür? “Kimseye güvenilmeyen paranoyak dünyanın korku verici şekilde anımsatılması. 44. Çocuk şimdiye dek okuduklarınıza hiç benzemeyen bir polisiye. Suç yok!…”


Leave a Reply