Tom Hardy’den Bir Dizi Daha: Taboo

İngiliz aktör Tom Hardy ile ilgili yaptığımız son iki haberde Locke filminde kendisini yöneten Steven Knight’ın kaleme aldığı gangster dizisi Peaky Blinders’ın ikinci sezonuna dahil olduğunu ve şu sıralar...

İngiliz aktör Tom Hardy ile ilgili yaptığımız son iki haberde Locke filminde kendisini yöneten Steven Knight’ın kaleme aldığı gangster dizisi Peaky Blinders’ın ikinci sezonuna dahil olduğunu ve şu sıralar babasıyla birlikte Bluebell dizisinin senaryosunu kaleme aldığını; bu dizinin de başrolünü üstleneceğini (belirtmiştik).

tom hardy taboo

Hardy birden çok sinema projesiyle meşgul olsa da küçük ekrandan gelen teklifleri geri çevirmiyor. Steven Knight’ın kaleme alacağı, sadece sekiz bölüm sürecek Taboo mini dizisini de geri çevirmedi ve dizinin başrolünü üstlenmeyi kabul etti. Dizinin yapımcılığını Ridley Scott ile Hardy üstlenecekler. Dizinin çekimlerine 2015’in Ocak ayında başlanacak.

Öte yandan Hardy’nin Olivia Colman’ın başrolünü üstleneceği London Road adlı müzikalde de rol alacağı ama ekran süresinin kısa olduğu da açıklandı. Aynı adlı oyundan uyarlanacak filmin yönetmenliğini Rufus Norris üstlenecek. Norris aynı zamanda senaryoyu da kaleme alacak. Hardy filmde karşımıza taksi şoförü Mark rolünde çıkacak.

kategori:
haber