Tom Hiddleston, Ben Affleck ve James Gunn Cephesinden Haberler

Tom Hiddleston, Ben Affleck ve James Gunn Cephesinden Haberler

Şu sıralar “Thor: Ragnarok” filmine hazırlanan Tom Hiddleston, Loki’yi son kez canlandırmayı düşündüğünü açıkladı. Aktör bu filmden sonra sevilen kötü kahramanı Loki’yi oynamak niyetinde değil.

tom-hiddleston-8

Öte yandan Marvel, “Guardians of the Galaxy 3″ün yönetmenliği için James Gunn’la görüşmelere başladı. Şu sıralar ikinci filmi çeken Gunn, “Sadece bu filme odaklanmak, bu filmi yapabildiğim en iyi şekilde yapmak istiyorum. Sonrası için bir planım yok. Üçüncü filmi çekmek istiyor muyum, istemiyor muyum, bilemiyorum,” açıklamasını yaptı. Marvel’da bir seriyi başlatıp bitiren sadece Russo Kardeşlerin olduğunu da belirtelim.

46903548.cached

Jon Favreau, Iron Man serisinin ilk iki filmini, Joss Whedon ise Avengers serisinin ilk iki filmini çektikten sonra yönetmen koltuğunu başkalarına bırakmışlardı. Gunn, Russolar gibi başlattığı serisini nihayetlendirecek mi önümüzdeki yıl öğrenebileceğiz.

batman-v-superman-dawn-of-justice-ben-affleck

Marvel’ın rakibi DC’ye gelirsek. Şu sıralar hem yeni filmi “Live by Night”ın post prodüksiyonuyla, hem de “Justice League”in hazırlıklarıyla meşgul olan Ben Affleck, Batman filminin senaryosunu yazmaya başladığını söyledi. Affleck yüksek ihtimalle bu filmi yönetecek. Çekimlere 2017’de başlanacak.