Vavien Filminden Afiş ve Teaser


Taylan Biraderlerin filmi Vavien: Gitti Geldi 18 aralıkta gösterime giriyormuş. Teaserı pek renk vermese de afiş tasarımları ve konusuyla ilgimizi çekmeyi başaran filmi sayfalarımıza taşıyalım istedik. Dizileriyle ve filmleriyle hep belli bir çizgi tutturmuş olan Taylan Biraderler umarız bizleri yanıltmazlar ve sağlam bir işle karşımıza çıkarlar.

Senaryosu Engin Günaydın tarafından yazılan, görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki’nin yaptığı filmin başrollerinde Engin Günaydın, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, İlker Aksum ve Üç Maymun’dan net bir şekilde hatırlayacağımız Ercan Kesal yer alıyor.

[flashvideo file=http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v6814/228/37/189384441870_31745.mp4#/Videos_Posted_by_Vavien__Vavien_Tan%C4%B1t%C4%B1m__HQ_189384441870_31745.mp4 /]

[flashvideo file=http://www.vavien.com/Videos/flvVideo-01.flv#/Taylan_Biraderler_Filmi_Zihin_bazen_gider_bazen_de_geri_gelir_Bazen_ak_ll_olursun_bazen_gerizekal_flvVideo_01.flv /]

Filmin konusunu yazmadan evvel Vavien kelimesinin ikili elektrik düğmesi olduğunu ve fransızca kökenli olduğunu da belirtelim.

Filmin Konusu (Basın bülteninden aynen alıntıdır):

Celal, karısı ve çocuğuyla mutsuz bir aile hayatı sürmektedir. Abisi Cemal’le birlikte ortak oldukları elektrik dükkanında da işler pek parlak değildir. Birçok yere borçları vardır.
Celal ve Cemal’in tek eğlencesi Samsun’da pavyona gitmektir. Pavyonda çalışan Sibel Ceylan’a olan aşkı Celal’in başına dert açacaktır.
Celal’in karısı Sevilay, 15 yıldır, Almanya’da yaşayan babasının gönderdiği paraları biriktirerek saklamaktadır. Celal’in bu sırrı bildiğinden habersizdir.
Zaten mutsuz bir hayat sürmekte olan Celal, bu paranın kurtuluşu olduğunu düşünerek, bir plan yapar. Fakat Celal’i sürprizler beklemektedir…


Leave a Reply