Yeni Batman Belli Oldu: Ben Affleck :(


San Diego’da gerçekleştirilen Comic-Con festivalinde Man of Steel’in devam filminde Superman ile Batman’in karşı karşıya geleceği açıklandığından beri yeni Batman’in kim olacağı, Christian Bale’in rolü tekrar canlandırıp canlandırmayacağı konuşuluyordu. Bale bu rolü oynamayacağını kesin bir dille açıkladıktan sonra gözler muhtemel adaylara çevrildi. Orlando Bloom, Ryan Gosling, Josh Brolin, Richard Armitage, son Batman filminde Batman’in dostu Blake’e hayat veren Joseph Gordon-Levitt gibi bir sürü oyuncunun adı geçmişti rol için.

Rol ise kesinlikle sürpriz sayılabilecek birisine gitti, Ben Affleck’e. Rolün, zerre oyunculuk yeteneği olmayan ve hiçbir şekilde Batman için uygun olmayan Affleck’e paslanmasının altındaki nedeni biz de merak ediyoruz. Görünüşe göre yeni bir Daredevil veya George Clooney faciasına hazırlanmak gerekebilir.

ben affleck

Batman vs. Superman filminin çekimlerine gelecek sene başlanacak. Henry Cavill, Amy Adams, Laurence Fishburne ve Diane Lane’in bu filmde de rol alacakları kesinleşmişti. Film 17 temmuz 2015’te gösterime girecek.

Meraklısına: Batman’e daha önce Christian Bale, George Clooney, Val Kilmer, Adam West ve Michael Keaton hayat vermişlerdi.


Leave a Reply