Yeni Bill Murray Filmleri

Oynadığı karakterleri çok inandırıcı kılan, yakın dostlarına göre aslında çoğunlukla kendisini oynayan usta aktör Bill Murray, ilerleyen yaşına rağmen temposunu yitirmiyor. 2019 ve 2020’de izleyebileceğimiz Yeni Bill Murray Filmleri arasında merak uyandırıcı yapımlar var.

Zombieland 2

2009’daki ilk filmden tam 10 yıl sonra, ilk filmdeki oyuncuların tamamıyla ve daha fazlasıyla Zombieland’in devam filmi çekiliyor. İlk filmde daha çok bir konuk oyuncu olarak yer alan ve kendisini oynayan Murray’in başına gelenleri izleyenler hatırlarlar. Bakalım devam filminde yine konuk oyuncu olması beklenen usta oyuncuyu bu sefer nasıl bir felaket bekliyor.

The Dead Don’t Die

Bill Murray’in oynayacağı tek zombi filmi Zombieland değil. Jim Jarmusch, vampir filminin ardından bir zombi komedisi çekmeye niyetlenince ilm aradığı isimlerden biri yakın dostu Murray oldu. The Dead Don’t Die, Rozie Perez, Daniel Craig, Adam Driver, Chloe Sevigny, Tilda Swinton, Selena Gomez, Steve Buscemi’nin yer aldığı olağanüstü kadrosuyla yılın en merak edilen filmlerinin başında geliyor.

The French Dispatch

Yine tarzıyla öne çıkan bağımsız sinema çıkışlı usta bir yönetmen, yine Bill Murray ve yine olağanüstü bir kadro… Hemen her filminde oynadığı Wes Anderson’ın bir savaş muhabirinin yaşadıklarını anlatacağı senaryosunu okuduğunda yine reddetmeyen Murray, mükemmel bir oyuncu kadrosunun parçası olacak. Frances McDormand, Tilda Swinton, Benicio del Toro, Jeffrey Wright, Timothée Chalamet, Lois Smith, Bob Balaban, Steve Park, Léa Seydoux, Mathieu Amalric, Denis Ménochet birbirinden üç farklı hikayenin yer alacağı The French Dispatch’in başrol oyuncuları.

On the Rocks

Murray’in oynayacağı yeni filmlerin hepsinin daha önceki filmleriyle veya birlikte çalıştığı isimlerle bir ilgisi var. Wes Anderson ve Jim Jarmusch gibi iki isimle yeniden çalışacak olan Murray, birlikte Lost In Translation’ı ortaya çıkardıkları Sofia Coppola’yı da ihmal etmedi. Apple’ın dijital platformu için çektirdiği ilk film olacak yapım, Genç bir anneyle, yaşlı playboy bir babanın ilişkisini anlatacak. Genç anneyi Rashida Jones, babayı ise Murray oynayacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın